המלצות לקוחותנו

 

"רו"ח שלי גליקליך פוקס מחברת אודיט בקרה וביקורת מלווה את חברת טבע... שלי וצוותה ביצעו את תפקידם ברצינות, במחויבות, באחריות ובמקצועיות גבוהה. הרמה המקצועית כמו גם הקשר המקצועי לצד קיום יחסים בין אישיים מעולים עימנו, הינם לשביעות רצוננו המלאה ואנו שמחים להמליץ על המשרד לחברות וגופים אחרים."

ירון שעשוע, רו"ח, מחלקת הביקורת הפנימית, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

 

"חברת אודיט בקרה וביקורת ביצעה עבור תנובה מספר בדיקות בנושא ציות... החברה ביצעה עבודה יסודית ומעמיקה והביאה לנו ערך מוסף רב."

מרגלית שפרבר, רו"ח, מבקרת פנימית ראשית, תנובה

 

"עו"ד מיכאל גילינצקי מחברת אודיט מכהן כמבקר הפנימי של חברת אזורים. עבודתו מתבצעת ביסודיות ובמקצועיות רבה. הוא תורם לחברה רבות מהידע והנסיון שלו ומיטיב לנווט בכישרון רב בין כפיפותו ליו"ר הדירקטוריון לבין הגורמים השונים בחברה."

רותם רביבי, יו"ר הדירקטוריון, אזורים

 

"חברת אודיט ביצעה עבורנו ביקורות לשביעות רצון של סגל היחידה לביקורת ולהערכה, תוך גילוי בקיאות ברגולציה, והכל בגישה שירותית, נעימה ואדיבה." 
איגור איבניצקי, רו"ח, עו"ד, מנהל היחידה לביקורת והערכה, הרשות לניירות ערך

 

"מיכאל גילינסקי מחברת אודיט ביצע הערכה חיצונית בלתי תלויה של פעילויות מערך הביקורת הפנימית בחברת מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ. במסגרת עבודתו, מיכאל גילה מקצועיות, יסודיות, יחסי אנוש טובים, היכרות מעמיקה עם תחום הגמל והפנסיה ואחריות ועמידה בלוחות זמנים." 
אלי הלל, רו"ח, מבקר פנים ראשי, מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ

 

"מזה מספר שנים שאנו עובדים עם מיכאל גילינסקי מחברת אודיט בתחום הביקורת הפנימית. לאורך השנים זכינו לקבל עבודה ברמה מקצועית גבוהה, תוך שירות אדיב ונעים. הבקיאות בתחום שוק ההון וגופים מוסדיים הקלו על תהליכי הביקורת ושיפרו באופן מהותי את איכות הביקורת והדוח, תוך עמידה בלוחות זמנים." 
אפרת רבינוביץ, רו"ח, מבקרת פנימית, הלמן - אלדובי קופות גמל ופנסיה בע"מ